Co tu dużo kryć, frekwencja na tegorocznym pierniczkowaniu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – blisko 50 osób (!) pojawiło się w poniedziałkowe popołudnie w sali CBK w Przedmościu, by wziąć udział w słodkich piernikowych warsztatach przygotowanych przez świetlicę środowiskową i bibliotekę. Wcześniej upieczone pierniczki były dokładnie takie jak trzeba, nic zatem dziwnego, że ich kreatywne zdobienie sprawiło przybyłym uczestnikom niemało radości – zarówno tym starszym, jak i młodszym. Bardzo wątpimy, czy tak słodko udekorowane pyszności przetrwają do świąt, ale oczywiście życzymy smacznego!
Zajęcia przygotowały i poprowadziły Natalia Pasternak i Agnieszka Biegas, które serdecznie dziękują wszystkim za uczestnictwo i zaangażowanie!




