Randka z Książką w bibliotece w Serbach (16.02)

Uwaga, seniorki i seniorzy z Serbów i okolic! Kiedy ostatni raz byliście na randce?! No właśnie – czas to zmienić! Biblioteka i świetlica środowiskowa w Serbach serdecznie Was zapraszają na Randkę z Książką, która odbędzie się w poniedziałek 16 lutego w serbowskiej bibliotece! To będzie bardzo przyjemne spotkanie czytelniczo-towarzyskie, na którym nie zabraknie książek, rozmów, zagadek, kalamburów, rebusów, słodkości! Nie trzeba się zapisywać – wystarczy po prostu przyjść, można też namówić sąsiada lub psiapsiółkę, bo i czemu nie! Czekamy na Was, do zobaczenia!

Data opublikowania: 21:08, 2 lutego 2026

Kategorie: Aktualności