Przepiękny Dzień Kobietek już za nami! – 5.03

5 marca w Serbach świętowaliśmy nadchodzący Dzień Kobiet w najlepszym stylu! 🌸

Wnętrza biblioteki i świetlicy środowiskowej w Serbach zmieniły się w prawdziwe studio fryzurek i istny salonik mody! Nasze małe kobietki ani chwili nie próżnowały: były eleganckie gumki do włosów, frotki, diademy, ozdabianie paznokci, przebieranki jak z prawdziwego pokazu mody, a do tego oczywiście 📷 sesja zdjęciowa! Na koniec każda młoda dama otrzymała kwiatek z niespodzianką – bo jak świętować, to z klasą! 💐

Uśmiechów i zabawy było tyle, że starczyłoby na cały rok… A może i do następnego Dnia Kobiet! Stylistki Sylwia i Ewelina dziękują Szanownym Klientkom i zapraszają ponownie!

Data opublikowania: 13:03, 9 marca 2026

Kategorie: Aktualności