A czy są może z nami wielbicielki i wielbiciele pierniczków? Jak co roku, Pracownia Orange i Biblioteka w Przedmościu serdecznie zapraszają na małe słodkie szaleństwo, czyli na zajęcia z dekorowaniem świątecznych pierniczków! Czekamy na Was w poniedziałek 1 grudnia o godz. 16. Liczba miejsc ograniczona, zapisy pod numerem tel. podanym na plakacie. Pozdrawiamy, zapraszamy!

