Nasza świetlica środowiskowa w Turowie bardzo profesjonalnie podeszła do tematu pożegnania zimy! Jako że w okolicy – mimo długich poszukiwań – nie stwierdzono żadnych rzek, marzannie musiało się zrobić naprawdę gorąco… Przy ognisku i kiełbaskach czas minął szybciutko i milutko.
Z kolei świetlica środowiskowa w Wilkowie i OSP Wilków wspaniale połączyły siły, by wspólnie świętować pierwszy dzień wiosny! Atrakcji było co niemiara – oczywiście wykonanie i spalenie kukły symbolizującej zimę, ale także sprzątanie miejscowości, przypomnienie o przypadającym dzisiaj Światowym Dniu Zespołu Downa, a na zakończenie integracyjne ognisko z kiełbaskami. Serdecznie dziękujemy strażakom z Wilkowa i wszystkim uczestnikom wydarzenia za pięknie przygotowany i razem spędzony dzień!

