Półkolonie letnie z Gminą Głogów

Wójt Gminy Głogów i Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów zapraszają na półkolonie letnie w Gminie Głogów. Zapisy rozpoczną się w poniedziałek 17 czerwca i będą możliwe w godzinach od 11 do 15 pod numerem tel. (76) 838-22-42.

Półkolonie odbędą się w dniach 1-12 lipca br. Udział mogą wziąć dzieci w wieku od 7 do 15 lat, mieszkające na terenie naszej gminy. Zajęcia stacjonarne będą się odbywać w sześciu świetlicach (Borek, Przedmoście, Ruszowice, Serby, Turów, Wilków) w godz. od 10 do 14. W przypadku wycieczek Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów pokrywa koszty transportu.

Uczestnicy półkolonii wezmą udział w warsztatach, grach i zabawach, a podczas wycieczek odwiedzą m.in. wałbrzyski ExploraPark, stadninę i minizoo w Bieńkowie, głogowskie Multikino, park trampolin w Lesznie, Wioskę Indian w Ostaszowie. Półkolonie zakończy wyjazd na głogowską pływalnię Chrobrego.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karty zgłoszeniowe będą dostępne od poniedziałku 17.06 w świetlicach środowiskowych (Przedmoście, Serby, Wilków). Zapraszamy!

Data opublikowania: 15:40, 10 czerwca 2024

Kategorie: Aktualności