Półkolonie letnie w Gminie Głogów

plakat kolonie

Wójt Gminy Głogów i Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów zapraszają na półkolonie letnie w Gminie Głogów, które odbędą się w dniach 3 – 14 lipca br.

Zapisy rozpoczną się w poniedziałek 19 czerwca i będą możliwe w godzinach od 11 do 15 pod numerem tel. (76) 838-22-42.

Udział w półkoloniach mogą wziąć dzieci w wieku od 7 do 15 lat, mieszkające na terenie naszej gminy. W tym roku zajęcia stacjonarne będą się odbywać w sześciu świetlicach: Borek, Przedmoście, Ruszowice, Serby, Turów, Wilków. Gdyby przedłużył się remont świetlicy w Borku, zajęcia z tej świetlicy zostaną przeniesione do Przedmościa. W przypadku wycieczek Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów pokrywa koszty transportu.

Uczestnicy półkolonii wezmą udział w wielu warsztatach, grach i zabawach, a podczas wycieczek odwiedzą m.in. poznańskie zoo, podziemne Bramy Czasu w Jeleniej Górze, park trampolin w Lesznie, głogowską pływalnię, rybackie ekomuzeum w Dziewinie, a także stadninę koni w Serbach i ranczo alpak w Zaborni. Półkolonie zakończy wyjazd do głogowskiego kina na seans filmowy.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karty zgłoszeniowe będą dostępne od poniedziałku 19.06 w świetlicach środowiskowych, można je także pobrać ze strony internetowej http://cbkgg.pl oraz http://gminaglogow.pl. Zapraszamy!

Data opublikowania: 11:55, 16 czerwca 2023

Kategorie: Aktualności