Piknik Kulturalnego Ziółka (8.X)

Piknik Ziółko

Organizatorzy niedzielnego pikniku w Krzekotowie – finałowego spotkania inicjatywy kulturalnej „Kulturalne ziółko w Gminie Głogów”, realizowanej w ramach programu „Coraz Bliżej Kultury: inicjatywy kulturalne w Gminie Głogów” – przygotowali niemało atrakcji.

Na wszystkich, którzy 8 października odwiedzili plac przy krzekotowskiej świetlicy, czekał bogaty poczęstunek, a także małe co nieco dla oka i ducha. Można było między innymi obejrzeć pokaz walk rycerskich, spotkać się z pszczelarzem i jego małymi podopiecznymi, odpocząć przy ognisku. Z koncertem muzyki relaksacyjnej wystąpił Patryk Kmieć. Także dla najmłodszych przygotowano różnorodne animacje kulturalne.

Udany piknik na zakończenie lata przygotowała grupa nieformalna mieszkańców Wilkowa i Krzekotowa, przy współpracy z KGW Krzekotów Żurawianki i KGW Wilków.

Więcej zdjęć i filmików z wydarzenia można znaleźć na facebookowych profilach CBK oraz KGW Krzekotów Żurawianki.

(Inicjatywa kulturalna „Kulturalne ziółko w Gminie Głogów” jest współfinansowana przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

Data opublikowania: 19:27, 10 października 2023

Kategorie: Aktualności