Pierwszaki, Żuk, Hipopotam i serduszka – 20.02

W piątek 20.02 bibliotekę i świetlicę środowiskową w Serbach odwiedzili sympatyczni uczniowie klasy pierwszej ze szkoły w Serbach. Podczas spotkania omówiliśmy zasady korzystania z biblioteki oraz rozmawialiśmy o tym, jak należy dbać o książki. Towarzyszyły nam wiersze Jan Brzechwy „Żuk” oraz „Hipopotam”, które nawiązywały do minionych walentynek. Podczas zajęć dzieci wykonały przepiękne serduszka, a także z radością uczestniczyły we wspólnych grach. Na zakończenie spotkania usłyszeliśmy wspaniałe podsumowanie: według naszych gości w bibliotece jest… luksusowo! Ewelina i Sylwia serdecznie dziękują za miłe odwiedziny i zapraszają do biblioteki i świetlicy środowiskowej w Serbach

Data opublikowania: 09:42, 24 lutego 2026

Kategorie: Aktualności