Ostatnie tegoroczne spotkanie z cyklu Wtorek Seniorek w Przedmościu upłynęło nam pod znakiem zdobienia okolicznościowych kart świątecznych. Jak zawsze nie zabrakło śmiechu i rozmów, a na stole pojawiły się tajemnicze bożonarodzeniowe koperty (bardzo dziękujemy, Pani Olu!) oraz świąteczne ciasta.
Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie tegoroczne seniorkowe spotkania i serdecznie zapraszamy już w Nowym Roku, po Święcie Trzech Króli, na kolejne wspólne chwile w sali CBK w Przedmościu!




