Ostatni Wtorek Seniorek 2025 roku już za nami (9.12)

Ostatnie tegoroczne spotkanie z cyklu Wtorek Seniorek w Przedmościu upłynęło nam pod znakiem zdobienia okolicznościowych kart świątecznych. Jak zawsze nie zabrakło śmiechu i rozmów, a na stole pojawiły się tajemnicze bożonarodzeniowe koperty (bardzo dziękujemy, Pani Olu!) oraz świąteczne ciasta.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie tegoroczne seniorkowe spotkania i serdecznie zapraszamy już w Nowym Roku, po Święcie Trzech Króli, na kolejne wspólne chwile w sali CBK w Przedmościu!

Data opublikowania: 09:36, 10 grudnia 2025

Kategorie: Aktualności