Magiczna Noc w Bibliotece już za nami! Atrakcji było co niemiara: gry, puzzle, szyfry, tajemnice ukryte w bibliotece, projekcje filmowe, zajęcia plastyczne i manualne (slime!), słodki poczęstunek, a wszystko to w klimatach bliskich miłośnikom przygód Harry’ego Pottera. Dodajmy do tego wspaniałe czarodziejskie przebrania młodych uczestników (nagrodziliśmy je komiksowymi prezentami!) oraz upominki dla wszystkich naszych dzisiejszych gości… Zabawa była po prostu doskonała, wieczór przygotowany i poprowadzony przez Agnieszkę i Natalię upłynął bardzo szybko, a o nudzie nie mogło być mowy. Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym czarodziejkom i czarodziejom za wspólną zabawę!



