No, proszę Państwa, tego jeszcze u nas nie było! W piątkowe popołudnie 27 lutego grupa prawdziwych twardzieli podjęła rękawicę rzuconą przez Panią Czesię i w pełnej gotowości stawiła się w wilkowskiej świetlicy, by wziąć udział w wyjątkowym, bo męskim przygotowywaniu kwietnych ozdób! Pozytywna energia, prawdziwe zaangażowanie, pełne skupienie – nikt nie wymiękł, bo czego się nie robi dla swoich Kobiet! Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i bardzo serdecznie dziękujemy za skorzystanie z naszego zaproszenia! Chłopaki, to co następne, makrama czy szydełkowanie?! 🙂

