Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – 6.05

Środowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w serbowskiej bibliotece zdominowała dyskusja o świetnej powieści Anny Dziewit-Meller „Juno” – możemy z czystym sercem polecać ją wszystkim do przeczytania: historia dwóch sióstr borykających się z różnymi życiowymi problemami, zwątpieniami i emocjonalnymi zawirowaniami zdecydowanie skradła nasze serca. A poza tym jak zawsze trochę literackich polecajek i ostatnich odkryć. Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne spotkanie w I połowie czerwca, na którym zajmiemy się „Antykwariatem cudzych wspomnień”.

Data opublikowania: 10:16, 12 maja 2026

Kategorie: Aktualności