Halo, młodzi mieszkańcy Przedmościa i okolic! W piątek 17 października o godz. 18 zapraszamy Was do Przedmościa na magiczną Noc w Bibliotece! Czy jesteście gotowi na dwie godziny niezwykłych atrakcji?! Poczujcie się jak młodzi czarodzieje i młode czarodziejki, tej nocy w bibliotece czekają na Was:
gry i zabawy
bajki i zagadki
słodkie atrakcje kulinarne
Uwaga – każdy, kto przyjdzie na spotkanie w czarodziejskim przebraniu, otrzyma upominek niespodziankę!
Serdecznie zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu podanym na plakacie, liczba miejsc ograniczona! To będzie fantastyczna przygoda!

