Magia w CBK!

Cóż to był za wieczór! W niedzielę 19 marca do sali Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Głogów w Przedmościu przybyło blisko 130 Pań, by wziąć udział w naszym corocznym wydarzeniu – spotkaniu z okazji Dnia Kobiet. 

Gości serdecznie witali pracownicy CBK, z Leszkiem Rydzem i Joanną Starczewską-Szczuką na czele, a po chwili na scenę wkroczył On – Maciej Kulhawik, znakomity iluzjonista i performer. Jego interaktywny, dowcipny, inteligentny pokaz zręczności zrobił ogromne wrażenie, o czym świadczyły kolejne salwy śmiechu i braw przetaczające się przez salę.

Uczestniczkom spotkania niemniejszą radość sprawił słodki poczęstunek, pieczołowicie przygotowany przez ekipę CBK: Agnieszkę Biegas, Katarzynę Machotę, Ewelinę Murzyńską, Natalię Pasternak, Czesławę Sławińską, Małgorzatę Soś i Joannę Starczewską-Szczukę, przy wsparciu Pani Basi Makulskiej. Uśmiech na twarzach wywołały także upominki od Wójta Gminy Głogów Bartłomieja Zimny, a były nimi eleganckie broszki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie, Artyście za wyśmienity show, jak również wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Magicznego Dnia Kobiet!

Więcej zdjęć oraz filmik z wydarzenia zamieśliliśmy w naszym profilu społecznościowym na Facebooku: https://fb.watch/jpeyzIA4qE/

Data opublikowania: 10:40, 21 marca 2023

Kategorie: Aktualności