Magia radia w bibliotece w Przedmościu (23.04)

Biblioteka w Przedmościu serdecznie zaprasza młodych mieszkańców Gminy Głogów na zajęcia biblioteczne zatytułowane „Magia radia”, które odbędą się w czwartek 23 kwietnia o godz. 16. Wspólnie będziemy czytać między innymi wiersze Juliana Tuwima, odbędą się także zajęcia plastyczne. Zapisy jak zawsze pod numerem tel. podanym na plakacie. Czekamy na Was!

Data opublikowania: 10:55, 15 kwietnia 2026

Kategorie: Aktualności