Głośnego czytania nigdy za wiele! Tym razem nasza biblioteka(rka) przybyła w odwiedziny do grupy Pszczółek w Szkole Podstawowej w Przedmościu. Czy było wesoło? No ba! Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, pozdrawiamy!

Głośnego czytania nigdy za wiele! Tym razem nasza biblioteka(rka) przybyła w odwiedziny do grupy Pszczółek w Szkole Podstawowej w Przedmościu. Czy było wesoło? No ba! Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, pozdrawiamy!
Data opublikowania: 11:37, 22 października 2025
Kategorie: Aktualności