Kwietne zdobnictwo w świetlicy w Wilkowie (6.10)

Poniedziałkowe warsztaty z tworzenia kwiecisto-kolorowych ozdób, przeprowadzone przez Czesławę Sławińską w świetlicy w Wilkowie, jak zawsze były doskonałą okazją, by rozwinąć swe zdolności manualne, a przy okazji spędzić czas w przemiłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział i mnóstwo pozytywnej energii! Czy trzeba wspominać, że stroiki wyszły po prostu wspaniale?!

Data opublikowania: 14:20, 8 października 2025

Kategorie: Aktualności