Kulinarne spotkanie z goframi w Przedmościu – 23.02

Przygotowując ciasto na gofry, trzeba pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy: nie wolno bać się ubrudzić! Na szczęście młodzi uczestnicy naszych goferkowych warsztatów w sali CBK w Przedmościu do strachajłów nie należą, nic zatem dziwnego, że z szykowaniem pyszności poradzili sobie po prostu wyśmienicie! A że dobry gofr to obowiązkowo słodki gofr, to już inna sprawa… Na szczęście oprócz bitej śmietany mieliśmy sporo owoców, było zatem i smacznie, i zdrowo. Natalia i Agnieszka dziękują bardzo za wspólnie spędzony czas i zapraszają na kolejne zajęcia!

Data opublikowania: 09:46, 24 lutego 2026

Kategorie: Aktualności