Podczas kolejnego spotkania z cyklu Wtorek Seniorek w Przedmościu Pani Czesia, Natalia i Agnieszka zabrały uczestniczki do kuchni na wspólne przygotowywanie obiadu. To była doskonała okazja, by wymienić się kulinarnymi doświadczeniami, a także poznać sekrety przyrządzania dewolaja i kapuścianej surówki coleslaw. Czy było fajnie? No ba. Czy było pysznie? Pytanie! Dodajmy do tego jeszcze poobiedni deser w postaci wspaniałych ciast… Kto nie był, niech żałuje! Serdecznie dziękujemy za spotkanie i zapraszamy na kolejny Wtorek Seniorek – za dwa tygodnie, 18 listopada!

