Ferie feriami, a Książkowe Moliki doskonale wiedzą, że na czytanie, spotkania i wspólne rozmowy każda pora jest znakomita! W poniedziałkowe popołudnie w świetlicy w Serbach odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Tematem przewodnim była lektura pięknej opowieści Olivera Jeffersa „Chłopiec i pingwin” – z morałem, że zawsze warto mieć przy sobie bratnią duszę, aby nie być samemu. Moliki wykonały także pingwinkowe prace plastyczne. Dziękujemy za kolejne przemiłe spotkanie!

