Kreatywnie „Na drewnie” – Krzekotów

Warsztaty kreatywne „Na drewnie”, które odbyły się 24 września w krzekotowskiej świetlicy, zgromadziły niemałą grupę mieszkańców naszej gminy. To kolejne działanie w ramach inicjatywy „Kulturalne ziółko w Gminie Głogów”, przygotowane przez grupę nieformalną mieszkańców Wilkowa i Krzekotowa, przy współudziale KGW Krzekotów Żurawianki i Kgw Wilków

W warsztatach wziął udział Pan Jakub Kazubski – artysta zajmujący się m.in. pirografią i fotografią, który mimo ciężkiej choroby (porażenie mózgowe) nie poddaje się, aktywnie pracuje i rozwija swoje pasje. Pan Jakub zaprezentował niektóre swoje dzieła i pokazał, w jaki sposób tworzy, wypalając grafiki w drewnie. Swoje akrylowe prace na drewnie pokazała również radna Gminy Głogów Agnieszka Piękoś.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy tego udanego artystycznego spotkania otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy pięknych dzieł i dziękujemy za udział w wydarzeniu!

Zdjęcia (+więcej zdjęć): KGW Krzekotów Żurawianki

(Inicjatywa kulturalna „Kulturalne ziółko w Gminie Głogów” jest współfinansowana przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

Data opublikowania: 10:56, 25 września 2023

Kategorie: Aktualności