W poniedziałek 23 marca naszą bibliotekę i świetlicę środowiskową w Serbach odwiedziła wesoła grupa Koniczynek z przedszkola przy serbowskiej szkole. Na początku spotkania Ewelina i Sylwia porozmawiały z dziećmi o tym, jakie zasady obowiązują w bibliotece. Następnie maluszki wysłuchały bajeczki „Wielkanocny Zajączek” autorstwa Urszuli Kozłowskiej. Po części czytelniczej odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonały prace związane z tematyką świąteczną. A na zakończenie spotkania – istne szaleństwo, czyli świetna zabawa przy rozgrywkach w piłkarzyki. Serdecznie pozdrawiamy miłych gości i dziękujemy za odwiedziny

