Komiksuj Ekologicznie – wyniki konkursu!

We wtorek 24 czerwca w sali narad Urzędu Gminy Głogów odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie „Komiksuj ekologicznie”, przygotowanym przez Referat Środowiska i Dróg oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów. Zadaniem uczestników było własnoręczne zaprojektowanie okładki komiksu o tematyce ekologicznej. Prace konkursowe, które otrzymaliśmy, były piękne i bardzo starannie wykonane, toteż wybranie tych najlepszych wcale nie było łatwe!

Zwyciężczynią konkursu została ⭐️ Michalina Fras, która wyprzedziła na podium ✨ Zuzannę Walczak (II miejsce) oraz ✨ Nadię Majchrzak i ✨ Natana Więdłochę (III miejsce). Wyróżnienie otrzymał ✨ Krzysztof Pietraszek, upominki trafiły także do ✨ Miłosza Kuchnickiego i ✨ Mai Graszy. Wszystkie dzieci odebrały z rąk Sekretarz Gminy Głogów Iwony Osomańskiej i Dyrektora CBK Leszka Rydza pamiątkowe dyplomy i nagrody, między innymi torby sportowe, klocki lego, puzzle oraz gadżety ufundowane przez Gminę Głogów i nasze Centrum.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym, życzymy Wam wspaniałych wakacji!

Data opublikowania: 11:42, 9 lipca 2025

Kategorie: Aktualności