Kocham cię, szycie! Wtorek Seniorek – 5.05

Jak szyć? Odpowiedź na to jakże egzystencjalne pytanie doskonale znają Panie uczestniczące w spotkaniach z cyklu „Wtorek Seniorek”. W tym tygodniu w naszej Pracowni Orange dominowały igła, nitka i maszyna do szycia. Uczestniczki szyły koniki i serduszka z resztek materiałów wygrzebanych w domach. Jak widać na zdjęciach, wszystkie Panie bardzo przykładały się do pracy, nic zatem dziwnego, że efekty są po prostu olśniewające! Gratulujemy i serdecznie zapraszamy na nasze kolejne spotkania!

Data opublikowania: 10:10, 12 maja 2026

Kategorie: Aktualności