Klucze w obiektywie – fotowarsztaty

Klucze fotowarsztaty

Warsztaty fotograficzne „Klucze w obiektywie”, zorganizowane 17 września przez grupę nieformalną mieszkańców i Koło Gospodyń Wiejskich Kluczowianki, spotkały się z niemałym zainteresowaniem, a ich efekt z pewnością uraduje niejedne oczy!

Co tu dużo pisać, mieszkańcy Kluczy przygotowali się do nich pieczołowicie! Wrażenie robiły fantastyczne stroje z epoki, a także wspólna biesiada w stylu retro, przygotowana w cieniu stodoły na pięknie udekorowanych stołach i ławach. To nietuzinkowe fotospotkanie poprowadził Pan Piotr Gajek – fotograf z żyłką reporterską, który chętnie odsłonił nieco tajników swego autorskiego warsztatu, by następnie podjąć się próby odtworzenia niektórych starych zdjęć przyniesionych przez mieszkańców.

Jak wyszło, pytacie? W naszej facebookowej e-galerii prezentujemy tylko skromną część plonu warsztatów. Na dużo więcej zapraszamy do Kluczy już w najbliższy weekend (24.09), kiedy to odbędzie się wernisaż fotowystawy. Obecność obowiązkowa!

(Inicjatywa kulturalna „Odkrywanie skarbów Kluczy” jest współfinansowana przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

Data opublikowania: 17:23, 18 września 2023

Kategorie: Aktualności