III Forum Przyjaciół Kultury

plakat forum

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Forum Przyjaciół Kultury Gminy Głogów.

Podczas spotkania podsumujemy realizację pierwszej części projektu „Coraz Bliżej Kultury: nowa odsłona kultury w Gminie Głogów”. Przedstawimy także diagnozę kultury Gminy Głogów – dokument podsumowujący badania ankietowe i wywiady, które przeprowadzaliśmy w ostatnich miesiącach, by poznać opinie mieszkańców naszej gminy na temat działań kulturalnych oraz ich oczekiwania. Można będzie zapoznać się także z wnioskami złożonymi przez grupy nieformalne w ramach konkursu na inicjatywy kulturalne. Po zakończeniu forum będzie miało miejsce posiedzenie komisji konkursowej, która oceni złożone wnioski.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 26 czerwca o godz. 14 w sali narad Urzędu Gminy Głogów (ul. Piaskowa 1, III piętro). Ze względów organizacyjnych prosimy o mailowe ([email protected]) lub telefoniczne zgłaszanie udziału (numery na plakacie, w godz. 10-16). Bardzo liczymy na Waszą obecność!

(Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

Data opublikowania: 21:18, 18 czerwca 2023

Kategorie: Aktualności, Forum Przyjaciół Kultury