Zapraszamy na rajd rowerowy!

plakat rajd wilków

Grupa nieformalna mieszkańców Wilkowa i Krzekotowa, przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich Wilków, Kołem Gospodyń Wiejskich Żurawianki z Krzekotowa i Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Głogów, serdecznie zaprasza do udziału w inicjatywie kulturalnej „Kulturalne ziółko w Gminie Głogów”, realizowanej w ramach projektu „Coraz Bliżej Kultury: inicjatywy kulturalne w Gminie Głogów”.

10 września o godz. 14 startuje rajd rowerowy „Historia kołem się toczy”! Jego uczestniczy odwiedzą kilka miejscowości Gminy Głogów, podziwiając piękne krajobrazy, śródpolne kapliczki, odwiedzając historyczne obiekty. Na trasie nie zabraknie także małego co nieco! Więcej szczegółów na plakacie. Organizatorzy i współorganizatorzy serdecznie zapraszają!

(Inicjatywa kulturalna „Kulturalne ziółko w Gminie Głogów” jest współfinansowana przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

Data opublikowania: 17:22, 6 września 2023

Kategorie: Aktualności