– A może by tak wyhaftować sobie poszewkę na poduszeczkę? – pomyślały sobie uczestniczki dzisiejszego spotkania z cyklu Wtorek Seniorek. Jak pomyślały, tak też zrobiły – tamborki, igły i nici poszły w ruch! Przy takim zajęciu czas mija szybko i niepostrzeżenie. Niezmiennie zapraszamy na nasze kolejne wtorkowe spotkania!

