Grzybowy string art w Krzekotowie

grzybowy string art

W piątkowe popołudnie 15 września w świetlicy w Krzekotowie odbyły się warsztaty rękodzieła „Grzybowy string art”, zrealizowane przez grupę nieformalną mieszkańców miejscowości w ramach inicjatywy kulturalnej „Święto Grzybów w Krzekotowie”, przy współpracy z Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów.

Zajęcia poprowadziła Ewelina Murzyńska, która przybliżyła uczestnikom tajniki tej bardzo przyjemnej techniki zdobniczej, i już po chwili specjalne młoteczki, gwoździki i niteczki poszły w ruch. Przy wesołej, kreatywnej zabawie i pysznym poczęstunku czas minął bardzo szybko. Dziękujemy bardzo za liczny udział i wspólną zabawę, a już w niedzielę 17.09 kolejne warsztaty w gościnnym Krzekotowie, tym razem pod tajemniczym tytułem „Tajemniczy świat grzybów”. Zapraszamy!

Więcej zdjęć z wydarzenia na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064393581714

(Inicjatywa kulturalna „Święto Grzybów w Krzekotowie” jest współfinansowana przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023)

Data opublikowania: 23:22, 15 września 2023

Kategorie: Aktualności