W piątkowe popołudnie 7 listopada w świetlicy w Grodźcu Małym odbyły się aromatyczne warsztaty pod hasłem „Rozgrzej się cytryną”. Spotkanie poprowadziły Panie z CBK, które podzieliły się przepisem na prawdziwą witaminową bombę na chłodne dni – napój, który nie tylko rozgrzewa, ale i wzmacnia odporność.
Podczas zajęć w całej świetlicy unosił się cudowny zapach cytryn, imbiru, goździków, anyżu i cynamonu, tworząc wyjątkowy, zimowy klimat. To było spotkanie pełne ciepła, uśmiechu i pozytywnej energii! Serdecznie dziękujemy Pani Czesi i Pani Kasi za przeprowadzenie warsztatów, a wszystkim uczestnikom za miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas!


