Z okazji Międzynarodowego Dnia Głośnego Czytania w dniu 7 października grupę przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Przedmościu odwiedziła nasza bibliotekarka Agnieszka.
Lekturami wybranymi do głośnego czytania były „Wilk powrócił” Geoffroya de Pennarta i „Odważny tygrysek” Urszuli Kozłowskiej.
Podczas zajęć czytelniczych grupa Pszczółek stworzyła własną, krótką historyjkę. Brzmiała ona mniej więcej tak: „Dziś po śniadaniu, na dworze miś Kacper grał w piłkę, która kopnął tak mocno, poleciała aż do Pszczółki. Pszczółka zabrała piłkę i uciekła z nią do ula. Krasnal Szyszka zakradł się do ula i odzyskał piłkę! Szybko pobiegł z nią na boisko, a po drodze dołączyli do niego Miś Norbert i Żyrafa Oliwia…”
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

