Geocaching: event w Turowie (29.06)

Jeśli lubicie spacerować, zwiedzać, spędzać czas w pięknych okolicznościach przyrody, to geocaching – gra polegająca na poszukiwaniu ukrytych skrzyneczek, z wykorzystaniem lokalizatora GPS – na pewno Wam się spodoba! 🧭

W ramach projektu „Etnokulturalna Gmina Głogów. Aktywna edukacja regionalna” Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów zaprasza miłośników geocachingu do odkrywania skrytek połączonych w podwójną geościeżkę zatytułowaną „Tajemnice Ziemi Głogowskiej”. Premiera geościeżki będzie miała miejsce w sobotę 29 czerwca. Tego samego dnia odbędzie się także geocachingowy event integracyjny w miejscowości Turów. Skrytki rozmieszczone na terenie Gminy Głogów będą pokazywać różnorodne ciekawe miejsca, m.in. obiekty historyczne, militarne, interesujące punkty widokowe.

Serdecznie zapraszamy pasjonatów geocachingu z całej Polski do zgłaszania uczestnictwa, dane kontaktowe znajdują się na plakacie.

(Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2024)

Data opublikowania: 18:47, 18 czerwca 2024

Kategorie: Aktualności