Halo, Mężczyźni z Wilkowa i okolic! Mamy dla Was wyzwanie, co się zowie! Świetlica w Wilkowie serdecznie zaprasza na WARSZTATY FLORYSTYCZNE DLA PANÓW! Już w najbliższy piątek 27.02 o godz. 17 w wilkowskiej świetlicy czekać będzie na Was Pani Czesia i będzie to doskonała okazja, by samodzielnie przygotować coś dla Waszych Mam, Babć, Żon, Córek i oczywiście Przyjaciółek! To co, znajdą się odważni?! Zapisy pod numerem tel. podanym na plakacie, liczba miejsc ograniczona. Do zobaczenia!

