Ferie z Gminą Głogów 2024

ferie_plakat

Wójt Gminy Głogów i Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów serdecznie zapraszają na Ferie z Gminą Głogów 2024, które odbędą się w dniach 15 – 26 stycznia.

Zapisy rozpoczynają się w środę 3 stycznia, w godzinach od 11 do 16, pod następującymi numerami telefonów:

– dla miejscowości Borek, Bytnik, Przedmoście, Ruszowice, Szczyglice, Turów, Zabornia – świetlica w Przedmościu, ul. Szkolna 17, tel. 536-246-407

– dla miejscowości Grodziec Mały, Klucze, Krzekotów, Serby, Stare Serby, Wilków – świetlica środowiskowa w Serbach, ul. Główna 63, tel. 76 838-22-42

Udział w feriach mogą wziąć dzieci w wieku 7-15 lat, mieszkające na terenie naszej gminy. W tym roku zajęcia będą się odbywać w pięciu świetlicach: Borek, Przedmoście, Serby, Szczyglice, Wilków. Młodzi uczestnicy wezmą udział w różnorodnych warsztatach, grach i zabawach, a podczas wycieczek odwiedzą m.in. Centrum Przyrodnicze w Zielonej Górze, agroturystykę w Kluczewie, park trampolin w Głogowie. Pierwszy tydzień ferii zakończy wyjazd do głogowskiego Multikina na nową „Akademię Pana Kleksa”, a drugi – zabawa karnawałowa w Przedmościu.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karty zgłoszeniowe będą dostępne od środy w świetlicach środowiskowych, można je także pobrać ze strony internetowej cbkgg.pl lub gminaglogow.pl.

Data opublikowania: 10:37, 22 grudnia 2023

Kategorie: Aktualności