Fotoplener w Szczyglicach – 21.05

We wtorkowe popołudnie 21 maja w Szczyglicach odbył się pierwszy spacerowy plener fotograficzny zorganizowany przez CBK w ramach projektu „Etnokulturalna Gmina Głogów. Aktywna edukacja regionalna”.

Spotkanie poprowadził fotograf Piotr Gajek. Można było skorzystać z jego umiejętności i doświadczenia, by m.in. dowiedzieć się, jak poprawić swoje zdjęcia, jak wyszukiwać i komponować kadry, czy warto korzystać z licznych dodatkowych filtrów i ustawień w aparatach i smartfonach. A przy okazji – nacieszyć oczy doskonałymi krajobrazami Wzgórz Dalkowskich oraz poszerzyć swą wiedzę na temat roślinności (kto wie, jak wyglądają wiązołka, starzec, szypszyna?!). Niewielką część fotograficznego plonu tego udanego spotkania prezentujemy w naszej galerii – dziękujemy uczestnikom i prowadzącemu za udostępnienie zdjęć!

W tym roku CBK zorganizuje jeszcze dwa fotospacery – jeden latem, jeden jesienią – na które już teraz serdecznie zapraszamy!

(Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2024)

Data opublikowania: 08:16, 23 maja 2024

Kategorie: Aktualności