W poniedziałek 29 września odwiedziliśmy klasę I Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Serbach. Podczas spotkania dzieci wysłuchały bajki „Zamiana serc”, której głównym bohaterem był niegrzeczny chłopiec z sercem porośniętym pajęczyną. W wyniku magicznej zamiany otrzymał on nowe – piękne, dobre i czyste serce. Od tego momentu chłopiec stał się uprzejmy, grzeczny i uczynny, pokazując, jak wielką moc ma zmiana wewnętrzna i dobroć.
Po wspólnym czytaniu uczniowie wykonali własne serduszka ozdobione kawą, rozwijając przy tym swoją kreatywność oraz zmysł węchu. Poprowadzone przez Ewelinę Murzyńską zajęcia były pełne radości, zapachu świeżej kawy i ciepłej atmosfery. Dziękujemy za zaproszenie, pozdrawiamy!

