Dzień Kobiet w wilkowskiej świetlicy (8.03)

Nasza świetlica środowiskowa w Wilkowie współorganizuje Dzień Kobiet dla mieszkanek miejscowości Wilków – wydarzenie odbędzie się w niedzielę 8 marca o godz. 16. Zapraszamy i zachęcamy do telefonicznych zapisów, szczegóły na plakacie!

Data opublikowania: 10:14, 26 lutego 2026

Kategorie: Aktualności