Serdecznie zapraszamy miłośników czytania na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, czyli na Książkowe Pogaduchy! Widzimy się w środę 17 grudnia o godz. 18 w serbowskiej bibliotece, gdzie będziemy rozmawiać między innymi o powieści Waltera Tevisa „Gambit królowej”, a także na najróżniejsze okołoksiążkowe tematy. Jak zawsze zachęcamy do przybycia i przyniesienia czytelniczych polecajek. Do zobaczenia!

