Naszych młodych Czytelników, którzy mogą się poszczycić czynnym udziałem w zajęciach i warsztatach bibliotecznych oraz największą liczbą książek przeczytanych w roku 2025, nagradzamy upominkiem i dyplomem! Jednym z tych najaktywniejszych w Bibliotece w Przedmościu jest Kacper, który odebrał właśnie swoją nagrodę dla Czytelnika Roku 2025. Do grona najaktywniejszych młodych czytelników w Bibliotece w Przedmościu dołączył także Sebastian, który odebrał swój dyplom i upominek za regularne odwiedzanie biblioteki i wypożyczanie książek w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Serdecznie gratulujemy!
Także w Bibliotece w Serbach dyplomy i upominki trafiły do najaktywniejszych młodych bywalców naszej instytucji. Maja i Przemek zostali Czytelnikami Roku 2025, zaś dwie Helenki, Zuzia, Kalinka, Esterka, Zosia i Blanka odebrały dyplomy i książkowe upominki zdobyte w akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Serdecznie gratulujemy i bardzo cieszymy się, że nas tak często odwiedzacie!

