Wyczuwam nowości, milordzie! W serbowskiej bibliotece właśnie pojawiły się długo wyczekiwane pozycje, a jest ich aż 82!
Na półkach znajdziecie między innymi książki takich autorów jak Gąsiorowska, Michalak, Mirek, Przybyłek, a także zupełnie tytuły nowych autorek: Sabiny Waszut i Aleksandry Nagórskiej. Miłośnicy kryminałów również znajdą coś dla siebie – dostępne są m.in. powieści Piotra Kościelnego i Michała Śmielaka. Dla wielbicieli reportażu sprowadziliśmy takie tytuły jak „Poniemieckie” Karoliny Kuszyk i „Przepraszam za brzydkie pismo. Pamiętniki wiejskich kobiet” Antoniny Tosiek. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych czytelnikach – kto ciekaw nowych wesołych przygód żółwia Franklina?! Zapraszamy do biblioteki!

