A cóż to za radosne tłumy, niczym na jakiejś promocji w dyskoncie?! No tak, wszystko jasne – dzisiaj dzień babeczek! Czwartkowe popołudnie w bibliotece i świetlicy środowiskowej w Serbach upłynęło w wyjątkowo kolorowej i świątecznej atmosferze. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem dekorowały świąteczne miniwypieki – w ruch poszły różnokolorowe posypki, lukry, cukrowe pisaki oraz spraye. Kreatywności i radości nie było końca! Uczestnicy obejrzeli również film edukacyjny o tradycjach wielkanocnych, który wprowadził wszystkich w doskonały świąteczny nastrój. Ewelina i Sylwia dziękują za tak liczne przybycie i życzą wszystkim zdrowych i słodkich świąt!

