Uprzejmie donosimy, że kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w serbowskiej bibliotece będzie inne niż zwykle! Tym razem wymyślił nam się wieczorek poetycki – będziemy przy kawie, herbacie i słodkościach czytać wiersze m.in. ze zbioru Grzegorza Uzdańskiego „Nowe wiersze sławnych poetów”. Serdecznie zapraszamy w środę 25 marca o godz. 18 – można przyjść, posłuchać, po prostu miło spędzić czas. Do zobaczenia!

