Świetlica środowiskowa w Turowie wie, jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Korzystając z pięknej pogody, wesoła drużyna wyruszyła na wiosenne sprzątanie okolicy. Znalazło się też sporo czasu na zajęcia i dobrą zabawę! A już dzisiaj Pani Kasia serdecznie zaprasza na świetlicowe ognisko z okazji powitania wiosny – czekamy na Was!

